Blog Fotka.pl - podpisy grupy | Fotka.com

Blog Fotka.pl

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

15 грудня 2010
Polecam świetnego managera lekkoatletycznego online. Coś dla fanów Królowej Sportu. Naprawdę polecam.http://ww

15 грудня 2010
starsza fotka jest 100 % lepsza

15 грудня 2010
zgadzam sie ze wszystkimi tutaj chcemy stary wyglad fotki ten nowy jest do bani!!!!!

15 грудня 2010
jestem otwarty

15 грудня 2010
Do dupy ta nowa Fotka!!! Jak tak dalej bedzie to usuwam konto!!!

15 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D

15 грудня 2010
nie no gdzie jest stara dobra fotka ??!!!!

14 грудня 2010
jaaaaaaaaa ja i jeszcze raz ja jestem za tym , stary ale jary ; ) , a ten nowy mnie denerwuje , wogule po pierwszym dniu mam już go dość !!! wole ten wcześniejszy

14 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotk

14 грудня 2010
Fotka teraz wygląda jak gówno...dziękujemy rzygamy na was -.-

14 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotk

14 грудня 2010
prosimy o przywrocenie dawnej fotki kazdy tego chce, Ten jest baznadziejny!!!

14 грудня 2010
co za debil wprowadził ten wygląd ? zmieńcie go ! ; /

14 грудня 2010
PROSZE O PRZYWROCENIE DAWNEGO WYGLADU FOTKI BO NA TYM NOWYM ZA CHOLERE NIE IDZIE SIE POLAPAC O CO WTYM WSZYSTKIM BIEGA

14 грудня 2010
dawny wygląd na fotce tak teraźniejszy nie!!!!

21 грудня 2010
Proszę o przywrucenie dawnego wyglądu na fotce

13 грудня 2010
hejka.p.

13 грудня 2010
Witam prosze jak 3/4 fotki o przywrócenie starego wygladu fotki poniewaz ciezko sie polapac i wgl zrobcie wiecej fajnych gadzetów(bezplatnych) a nie tylko widziec w tym korzysci dochodowe pomyslcie tez o satyswakcji prowadzenia takiego portalu a nie tlyko

22 грудня 2010
Witam ! Każdy Jest Za Powrotem Starego Wyglądu I Każdy Się Tego Domaga ! Ustalcie Opcje Taka Jaka Była Wcześniej Kto Chce, Niech Ma Stary Wygląd, A Kto Chce Niech Ma Nowy. Tak Było Poprostu Najlepiej Dla Wszystkich !

12 грудня 2010
witaski;**