Blog Fotka.pl - podpisy grupy | Fotka.com

Blog Fotka.pl

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

18 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

18 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

18 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotk

18 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

17 грудня 2010
milo tu jest

17 грудня 2010
Wlasnie, nikomu sie nie podoba ten wyglad! ZMIANA NA STARY!!!

17 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

17 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

17 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

16 грудня 2010
Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki na której był porządek !!!

16 грудня 2010
stary wygląd ! a w sumie juz to pierdole usówam konto bay ;d

16 грудня 2010
zmiencie ten pierdolony wygląd na stary !!!!!

15 грудня 2010
dawajcie starą fotke tylko zostawicie dopinanie osób na zdjęciach .!

15 грудня 2010
starsza fotka jest 100 % lepsza ;/

15 грудня 2010
kto w ogóle zmienił wygląd fotkiii ??? oddawać stary wygląd!! nie chcemy nowego profilu !! ;ooooo

15 грудня 2010
Zmieńcie to na stary wygląd bo w tym nie wiadoamo co gdzie jak

15 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

15 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

15 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotk

15 грудня 2010
chcemy stary wygląd fotki !! ;/ co za idiota wymyślił ten profil ?! ;/ shit !