Blog Fotka.pl - podpisy grupy | Fotka.com

Blog Fotka.pl

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

1 січня 2011
SZUKAM DZIEWCZYNY W WIEKU 23 LATA

1 січня 2011
fotka do dupy

31 грудня 2010
Fotka jest teraz zbiedzona max ;/ hahaha porycie i HS!! :D:D:D pozdro wam :D

31 грудня 2010
footkaa

29 грудня 2010
witam milo tu

28 грудня 2010
nie chcemy nowej fotki, nikomu sie ona nie podoba,niektóre opcje nie działaja jak np. przeniesienie zdjęć,choć taka opcja jest.

28 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

26 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

26 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

26 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

25 грудня 2010
TO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

25 грудня 2010
Gr. fotka.pl ::::...::::: nic się nie zmienia wygląd Fotki!

23 грудня 2010
Grupa Fotka.pl Grupa Fotka.pl

21 грудня 2010
Co zrobić ze spamowcami bez fotek zeby nie zapychali komentarzy ?

21 грудня 2010
Kur.wa wezcie my chcemy stary wyglad !!!!!!!!

20 грудня 2010
Zmieńcie wygląd fotki.. !! ;****

20 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

20 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

20 грудня 2010
KTO JEST ZA ZMIANĄ WYGLĄDU PROFILU NA STARY NORMALNY WYGLĄD NIECH TO PRZEŚLE DALEJ :D:D Chcemy starego profilu jesteśmy do niego przyzwyczajeni !!!! Na nowym profilu jest bałagan nie da się połapać :/:/:/:/ jest brzydki i chcemy stary dobry wygląd fotki

19 грудня 2010
jak nie zmienią wygladu fotki to usuwam konto!!!!!!!!!