Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
7 березня 2008
lubie fotke xD jest tu duzo Ciekawych ludzi ;)) pozdrawiam
konto usunięte
7 березня 2008
fotka jest super można poznać fajnych ludz noi...popisać
konto usunięte
7 березня 2008
Foteczka jest super dla tych co sa samotni BUzzz:****.
konto usunięte
6 березня 2008
Oj takkk...fotka to juz chyba moj nałóg :p hehe :p ... nie no moze przesadzam :p ale to jest swietny portal:D:D
Fotka ?? bez niej nie da sięę już normalnie żyć xDD .
konto usunięte
6 березня 2008
Fotka to jest to...super klanik
konto usunięte
6 березня 2008
............FOTKA WYMIATA JEST NAJLEPSZA I NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNA......:)
konto usunięte
6 березня 2008
foteczka jest super:D i dzieki niej mozna poznac ludzi lub utrzymywac ze znajomymi kontakt:):)
świetny klanik uwielbiam go
konto usunięte
13 червня 2008
Ja uwielbiam fotke:)Ciekawe co bym zrobiła jak by jej nie było...hmmm pewnie z nudow bym umarła:)pozdro dla wszystkich klanowiczow:):)
konto usunięte
5 березня 2008
jak ja lubie wchodzic na fotke!!! to wam sie w glowie nie miesci!!!
konto usunięte
5 березня 2008
Fotka jest boooooska można poznac wielu fajnych ludzi :P
konto usunięte
5 березня 2008
Fotka jest super ! Poznalam dzieki niej super chlopaka xDDDD Klanik looz =]
konto usunięte
5 березня 2008
Ajć fOtKa JeSt SuPeR i TyLe [: 

konto usunięte
5 березня 2008
Fotka jest super i tyle:)
konto usunięte
5 березня 2008
ja fotke kocham ona jest boska
konto usunięte
5 березня 2008
no no... dzieki fotce mam swojego kochanego chlopaka... Jacusia... Buzka
konto usunięte
5 березня 2008
Klanik miodzio :), sporo ciekawych osób chodz trafiaja sie niestety dziwni ludzie hehe :P Pozdro for all!
Super klanik,,,,, no i oczywiście super jest fotka.pl !!!
Supcio klaniczek;D Pozderko dla całej ekipy ;*

