Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
9 березня 2008
fotka jest the best i koniec:)
konto usunięte
9 березня 2008
Super klan dla wszystkich którzy mają konto na fotce lubie czytac jak się tu dzieje!!!!!!!
konto usunięte
18 червня 2008
Klanik , normalnie BOSSSKI . ! Lubie czytac co sie tu dzieje , bardzo , bardzo . !
konto usunięte
9 березня 2008
Kto ma MÓŻG zapraszam do klanu Wszyscy co maja MÓZG!!
konto usunięte
9 березня 2008
super miejsce aby poznac nowych ludzi;p
Nie ma to tamto... klanik foteczki is the best!!! :D:D:D
konto usunięte
13 березня 2008
super klanik fotka jest najlepsza
konto usunięte
9 березня 2008
szkoda ale fotka schodzi powoli na psy :(
konto usunięte
8 березня 2008
fotka to najukochansza rzecz jaka robię na kąpie w 100 % zabawa !
konto usunięte
8 березня 2008
Fotka jest SUPER!!!!!! Jak to możliwe, że ktoś nie ma na niej konta??? :D
konto usunięte
8 березня 2008
ha!ha! ja jestem Dzieckiem Fotki...xD ^^ hihi pozdroo dla klanowiczów:):*
konto usunięte
8 березня 2008
Najfajniejsze miejsce aby pokazać się;-) Jast najfajniejszym portalem, pozdro dla wszystkich;-*
Fotka i tylko fotka*bez fotki nie wyobrarzam sobie zycia;) pozdro dla Foto manjakow***buziaczki.
konto usunięte
8 березня 2008
Fotkaaa moim drugim zyciem
... Pozdroo dla Klanowiczów
--> Dla wszstkich
... Pozdroo dla Klanowiczów
--> Dla wszstkich
konto usunięte
8 березня 2008
Fotka to spoko portal niema takigo drugiego :D:D
konto usunięte
8 березня 2008
to prawda...ja poznaład dużo osóbek;-)) BuśQKA
konto usunięte
8 березня 2008
yy.. szczerze mówiąc nie poznałam nikogo .. ; ))
konto usunięte
8 березня 2008
ja bez fotka.pl juz żyć nie mogę :szok2: uzależniłam się xD pozdrawiam wszystkich posiadaczy ko na FOTKA.PL ;**
konto usunięte
7 березня 2008
Super! ;)) Pozdrawiam całą ekipe! ;))
ZAPRASZAM DO MOJEGO KLANU !!! " WYSADZIMY SZKOŁE " SUPER LUDZIE ZAPRASZAM !! I POZDRAWIAM LUDZI Z KLANU FOTKOWO :)

