Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

30 вересня 2009
Tuning moje życie

27 вересня 2009
Co sądzicie o samochodzie takim jak Opel Calibra ?? ;]

27 вересня 2009
Tuning to jest to:D

26 вересня 2009
Lubię szybką jazdę :ziober2:

26 вересня 2009
max tuning;))

25 вересня 2009
tuning jest fajny :)

25 вересня 2009
Tuning to jest to ;D

25 вересня 2009
tuning maxxxx

19 червня 2012
Tuning - moje życie

22 вересня 2009
Zgadzam sie z tym niżej ale trzeba mieć do tego smykałke i fantazje

18 вересня 2009
Tuning to pasja która wymaga pieniędzy...

12 вересня 2009
Tuning to jest to:D

10 вересня 2009
Uwielbiam TUNING :D CAR AUDIO :D DIFT :D:D:D

9 вересня 2009
noc tajemnica,milosc przezyciem,sex jest zabawa a TUNING PODSTAWA...

8 вересня 2009
Tuning to nie zbrodnia, to sposób na życie !!! tuning ponad wszystko :)

16 вересня 2009
wiadomo ziom.. dzwiek tunningu to moja motywacja

5 вересня 2009
tuning mmm to jest dopiero cos szczegulnie BMW albo honda!!!

25 серпня 2009
http://www.hodowcy.dl.pl/ Nowa gierka Zaczajcie!!!

24 серпня 2009
podrasowane bmw. mmm... ;) kocham dobry tuning

19 серпня 2009
CRX 4 EVER :zakochany: DOHC VTi oczywiscie JDM i życie dopiero ma sens :))