Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

19 листопада 2009
tuning to jest cos...pozdro dla klanu

17 листопада 2009
fotka.pl/mniej30/ Galeria.html?uid=972816 - tylko usunac spacje przed Galeria :)

10 березня 2011
Tuning, Audio, Drift... To jest to!

11 листопада 2009
www.amsterdam-arena.xt.pl

10 листопада 2009
Jadą świry

9 листопада 2009
Uwielbiam niemieckie samochody, bmw które lata bokiem jest świetne, audi natomiast ma potęzny wygląd i za to jest piękne oraz opel, dla mnie szczególnie astra

20 січня 2010
Jeśli Jesteś Sobą Zapraszam Do Mojego Klanu: Jestem Prwadziw(y/a) Nie Udaje Nikogo

7 листопада 2009
Jak tuning to tylko GS

8 вересня 2012
Witam wszystkich... Zapraszam Łodzian na www.nolimitsteam.pun.pl ... Pozdrawiam...

2 листопада 2009
TUNING !!!!!! maluch kombi ;p;p

22 жовтня 2009
Tuning - moje życie

16 жовтня 2009
śmigać szybkimi bryczkami .. ahhh to jest to!! :napalony: Niestety nie wszędzie da się szarżować ;p

15 жовтня 2009
Volvo T5 The Best :) :)

13 жовтня 2009
OD KOŁYSKI AZ PO GRÓB JEDNA MARKA BMW!!!

13 жовтня 2009
Czemu po raz kolejny odrzucono moje zdjęcie ?:/...

11 жовтня 2009
Tuning fajna sprawa ale lepsza jeszcze jak masz silnik podrasowany a wyglad kiepski to robi wrazenie!!!!

8 жовтня 2009
Mam Mam Najlepszy Woz,Najszybszy w Miescie,Kazdy Chcial By Taka Bestie;))))

3 жовтня 2009
albo yamaha albo nic R6

3 жовтня 2009
Wzzziuuuum ;ddd Kochaaaaaaaam too ;dd

30 вересня 2009
tiuning i kto by niechciał fajnego cacka