04.01.2010
Vidić ucina spekulacje

Nemanja Vidić postanowił uciszyć wszelkie spekulacje na temat jego złych relacji z Sir Alexem Fergusonem.
- Kiedy przyjechałem do Anglii starałem się jak najlepiej zaaklimatyzować, lecz początki były bardzo ciężkie, wówczas bardzo pomógł mi Ferguson, nigdy nie zapomnę o rozmowie z nim - mówi Vidić.
- Podszedł do mnie i powiedział: "Vida, sprowadziłem Cię do Manchesteru, ponieważ wiem, że jesteś bardzo dobrym zawodnikiem i możesz być ważnym elementem naszej drużyny oraz jednym z najlepszych obrońców na świecie". Zapamiętam tę rozmowę na długo i zapewniam, że moje relacje z menadżerem są bardzo dobre.
Lubisz to?