Vidić: Rooney najlepszy - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Obrońca Manchesteru United Nemanja Vidić twierdzi, że należy uchronić Wayne'a Rooneya przed losem, który spotkał Cristiano Ronaldo.

 

Serb zdaje sobie sprawę z tego kim dla United jest Anglik. Jest zawodnikiem, który potrafi poprowadzić drużynę do zwycięstwa tak jak to uczynił w meczu z Hull City (3-1) czy z Wigan (5-0).

 

- Jeśli miałbym wybierać piłkarza, którego powinniśmy zatrzymać to nie jest nic Cristiano Ronaldo, lecz Wayne Rooney - mówi Vidić.

 

- Nie zamierzam źle mówić o Ronaldo, jednak to Wazza jest najlepszym zawodnikiem z jakimkolwiek przyszło mi się mierzyć. Posiada umiejętności, które ma Ronaldo, ale na dodatek Roni jest wytrzymały i mocno pracuje na boisku.

- Cristiano to świetny piłkarz, ale bez niego nadal jesteśmy świetnym zespołem - zakończył Serb.

Lubisz to?
CR chyba po to na fotce jest, żeby pokazać jaki z niego pajac :D Wiadomo, że Wazza jest najlepszy :)
6 січня 2010
konto usunięte
no pewnie że najlepszy
5 січня 2010
konto usunięte
boziuuu a po co ten Ronaldo na fotce :p Rooney jest i będzie najlepszy... na pewno przejdzie do historii :)
5 січня 2010