STO LAT FERGIE !!!

Dzisiaj swoje 68. urodziny obchodzi manager Manchesteru United Sir Alex Ferguson !!!
Szkot urodził się w 1941 roku w Glasgow. Jako piłkarz Alex występował w Queen's Park, St. Johnstone, Dunfermline Athletic, Glasgow Rangers, Falkirk oraz Ayr United. Zaś jako manager pracował dla East Stirlingshire, St. Mirren i Aberdeen. Na Old Trafford zastąpił Rona Atkinsona i niezmiennie prowadzi Czerwone Diabły już od 23 lat !!!
Przez ten czas osiągnął z United wiele sukcesów. Jedenastokrotnie wygrywał Premier League, pięciokrotnie Puchar Anglii, trzykrotnie Puchar Ligi Angielskiej, ośmiokrotnie Tarczę Wspólnoty, dwukrotnie Ligę Mistrzów oraz po razie zdobywał: Puchar Zdobywców Pucharów, Superpuchar Europy, Puchar Interkontynentalny, a także przywiezione z Japonii Klubowe Mistrzostwo Świata.
My, fani Manchesteru United życzymy Fergusonowi przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów z United. Dziękujemy też za to czego dotychczas dokonałeś z Czerwonymi Diabłami !!!
AKTYWNOŚĆ - 178 MIEJSCE (- 1)
SESSION FIGHTER :)