Rooney'a rozpiera duma

Wayne Rooney z wysoko podniesioną głową opuszczał w sobotę Old Trafford. Napastnik Manchesteru United w meczu z Hull City zdobył cztery bramki.
- Prawdopodobnie po raz ostatni strzeliłem cztery gole kiedy miałem 12 lat! - żartował Rooney w rozmowie z MUTV.
- Po raz pierwszy w zawodowej karierze zdobyłem cztery bramki więc jestem zachwycony. Strzelenie jednego gola w Premier League to wspaniałe uczucie, zatem cztery trafienia sprawiają, że jestem bardzo dumny.
- Hull miało kilka okazji przy stanie 1:0 i było nieco nerwowo. Musieliśmy pokazać nasze doświadczenie i zrobić wszystko aby zdobyć kolejną bramkę.
- Mieliśmy już wcześniej kilka okazji na strzelenie gola i być może powinniśmy byli zrobić to już w pierwszej połowie. Na szczęście w końcówce przycisnęliśmy i rozstrzygnęliśmy losy spotkania na swoją korzyść.
Rooney nie krył swojego zadowolenia również z faktu awansu na pierwsza pozycję w Premier League.
- Bycie na szczycie jest bardzo ważne. Możemy tylko wykonywać naszą pracę, co dziś zrobiliśmy. Awans na pierwsze miejsce wywiera dodatkową presję na pozostałe drużyny - dodał Rooney.