Pulis: ''Sprzedam Sørensena''


Menedżer Stoke City Tony Pulis oświadczył, że zamierza sprzedać swojego piłkarza Thomasa Soerensena, którym interesują się największe europejskie kluby, w tym Manchester United.
Klub "Garncarzy" znalazł już nawet zastępcę bramkarza w postaci golkipera Portsmouth Davida Jamesa, który wkrótce ma dołączyć do Stoke.
"Dużo plotek już słyszeliśmy na temat Thomasa i bardzo ważną rzeczą jest żebyśmy przestali oszukiwać samych siebie" - powiedział Pulis.
"Jeśli Bayern Monachium, Manchester United, czy Chelsea złożą za niego ofertę, my pozwolimy mu odejść. Tak po prostu będzie lepiej dla wszystkich."
"Sytuacja Soerensena będzie więc podobna do sprawy Cristiano Ronaldo, który chciał odejść do Realu Madryt, a Ferguson go nie zatrzymywał."
"A bramkarze stoją na kruchej powierzchni. Mamy nadzieję, że lukę po nim załatamy sprowadzeniem Davida" - zakończył.