Phelan ogromnie rozczarowany - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Mike Phelan uważa sobotnią porażkę Manchesteru United z Fulham (0:3) za jak najbardziej zasłużoną.

Czerwone Diabły z Londynu wracają bez punktów po najgorszym występie w tym sezonie. Dla zespołu Sir Alexa Fergusona to już piąta porażka w obecnych rozgrywkach.

- Przegrana 0:3 jest ogromnie rozczarowująca, ale Fulham zasłużyło na to zwycięstwo. Musimy po prostu iść dalej - przyznał na antenie Sky Sports Mike Phelan.

- Były kluczowe momenty w tym spotkaniu. Pierwszy gol na pewno nie należał do najprzyjemniejszych do oddania rywalowi. Było tam kilka pomyłek.

- Strata gola tuż po przerwie nie jest rzeczą, którą chcesz oglądać, bo wtedy uzgodnienia z szatni nijak mają się do rzeczywistości - dodaje asystent Sir Alexa Fergusona.

Lubisz to?
Nie tylko on. Ale miejmy nadzieję, że to koniec porażek.
20 грудня 2009