Ferguson ostrzega piłkarzy - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Jeżeli jakiś piłkarz wymknie się spod mojej kontroli to pożegna się z Manchesterem United - zdradził Sir Alex Ferguson. Wystarczy wspomnieć, że Szkot pozbył się takich zawodników jak David Beckham, Roy Keane, Jaap Stam czy też Ruud van Nistelrooy.

- Jeżeli straciłbym kontrolę nad tymi wszystkimi milionerami, którzy siedzą w szatni Manchesteru United, to byłbym wtedy skończony - przyznał doświadczony menedżer. - Wobec tego nigdy do takiej sytuacji nie doszło. Jeżeli ktoś wymknie się spod mojej kontroli to wtedy on jest skończony.

- Podczas mojej pracy i rozwoju na Old Trafford spotkałem się z dwiema rzeczami: władzą i kontrola. Kontrola jest bardzo, ale to bardzo ważna. Moja kontrola nad zespołem jest czymś najważniejszym - podkreślił Ferguson.

Lubisz to?
konto usunięte
"Kontrola jest bardzo, ale to bardzo ważna. Moja kontrola nad zespołem jest czymś najważniejszym" - :D
22 січня 2010
Jak ja to mówię porządek musi być :)
22 січня 2010