Simpson chce zostać w Newcastle

Piłkarz Manchesteru United Danny Simpson, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Newcastle United pragnie na stałe pozostać w klubie z St James' Park.
Cały transfer ma odbyć się po zakończeniu obecnego sezonu, gdy kontrakt obrońcy ze Srokami wygaśnie. Zarząd Newcastle na nadzieję jednak na przedłużenie umowy tym razem jako zakup definitywny.
"Kocham to wszystko i nie zamierzam tego zmieniać" - powiedział Danny dla Newcastle Chronicle.
"Dla mnie i dla drużyny to była bardzo dobra pierwsza część sezonu i jeśli odejdę w takim momencie chyba spalę się ze wstydu."
"Mam nadzieję, że pokazałem się z tak dobrej strony, że Newcastle przedłuży ze mną kontrakt, a moja kariera pójdzie naprzód."
"Fani są fenomenalni, więc zostanie tutaj na kolejne lata będzie czymś świetnym. A negocjacje lada dzień zacznę ja" - zakończył.








