Ferguson: Tytuł znów będzie nasz!

Sir Alex Ferguson ma jasno sprecyzowane plany na przyszły sezon. - Odzyskamy mistrzostwo Anglii - deklaruje menadżer Manchesteru United.
W ostatnim sezonie ambitne plany sir Alexa Fergusona o czwartym z rzędu triumfie w Premier League pokrzyżowała londyńska Chelsea. Szkot zamierza zrewanżować się ,,The Blues'' już w przyszłym sezonie.
- Odzyskamy tytuł i puchar znów będzie stał w najlepszym miejscu na świecie. Wrócimy do gry w następnych rozgrywkach. Tak właśnie robi się to w Manchesterze United - mówi Ferguson w rozmowie z Inside United.
Jako kluczowy moment ubiegłego sezonu Szkot wskazał porażkę z Chelsea na Stamford Bridge (0:1).
-Decyzje podjęte przez sędziego w tym meczu były dla nas złe i być może zaważyły na całym wyścigu po tytuł mistrzowski. Chelsea należą się jednak brawa, bo wiemy jak trudno jest wygrać Premier League.
-Naszym największym rozczarowaniem w minionym sezonie była Liga Mistrzów. Powinniśmy zagrać w finale, bo byliśmy lepszą drużyną - dodaje Ferguson.







