Widziałeś kiedyś tęsknotę...? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Widziałeś kiedyś tęsknotę...?
Nie...?

Lubisz to?
konto usunięte
prawdziwa miłość jest tylko w bajkach...
27 січня 2009
konto usunięte
` Obecnośc sama teraz nie wystarczy szczęściu mojemu `
30 жовтня 2008
konto usunięte
Czuję tęsknotę, ale nie mogę jej ani zobaczyć, ani opisać :(
30 серпня 2008