Czy to ma sens ?????? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Oddam serce w dobre ręce...stan używane trochę połamane...znajdzie sie tu jakaś dziewczyna która pomoże mi je poskładać ???
Lubisz to?
konto usunięte
ktos naapewno sie ynajdyie chcetnz pozdrawiam
22 листопада 2008
konto usunięte
jakaś na pewno pomoże..:)) trzymaj sie:)
22 листопада 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
22 листопада 2008