24.10.2007
Czarne babki
Z radosnej korespondencji (oryginalna pisownia zachowana):
"Eee.. wiecie co byście mogli zrobić. Dorobić troche tych ludzików na załadce na mapie, i możecie zrobic czarne babki, bo na mapce wszystkie są blondynkami, a ja nie chce być blondynką"
"Eee.. wiecie co byście mogli zrobić. Dorobić troche tych ludzików na załadce na mapie, i możecie zrobic czarne babki, bo na mapce wszystkie są blondynkami, a ja nie chce być blondynką"
Lubisz to?
