Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

13 червня 2008
właśnie takiego klanu szukałem piękne fury pozdro dla założyciela

12 червня 2008
TUNING - MOJE ŻYCIE

12 червня 2008
hehe super klanik wlasnie takiego szukalem pozdrowionka dla wszystkich...mmmrr super bryczki:)

12 червня 2008
dzieks za przyjecie :) pozdro super klanik :)

12 червня 2008
Super klan!!! Extra!!! Pozdro miłośników :-)

12 червня 2008
Dla mnie totalnie odjazdowy jest German Style!!! Poprostu niesamowity!!! PZDR!!!

12 червня 2008
Tuning rulez xD Nie ma to jak szybkie , stuningowane Autka xd

11 червня 2008
Superowsko odlotowy klan :):) Umnie w miescie kolesie kupili se 2 mercy i do nich podjechal koles z tuningowanym starą bmw sciegali sie do zakretu i spowrotem i pod meta wloczyl koles bmw 5 i tak ich wzioł na 4 180 na liczniku miał ale było widac po k

10 червня 2008
niewiem jak wy ale mi sie podobaja najbardziej z tuning car's auta "big block" np mustangi ich ryk silnika jest boski:P

10 червня 2008
Zgadzam się w pełni z DRIFT3R'em! Tuning to coś niezwykłego! :: Precz z WIEŚ-TUNINGIEM który szpeci prawdziwe piękno zawodowego tuningu!

9 червня 2008
klan jes zaje fajny

5 червня 2008
Czeka mnie wyzwanie, tuning czegoś, do czego nie dokupisz nic gotowego-Seat Toledo 1L ;))) będzie jazda~!!!

1 червня 2008
kochm bryki po tuningu

30 травня 2008
lubie tuning ! fajniuski klanik

28 травня 2008
Co tu duzo mowic Fury panienki cos pieknego:D:D:D

28 травня 2008
jak by nie tłunik auto to nie była by bryka

27 травня 2008
Tuning to moje życie...

27 травня 2008
Prawdziwi tunerzy to pasjonaci, którzy w to co robią wkładają serce i nawet z wraków potrafią wykrzesać prawdziwe piękno.

26 травня 2008
Tuning to jest życie bez granic jeśl ma się kase

25 травня 2008
Tuning to coś pięknego!!!