konto usunięte
Pierwszy post
25 квітня 2016
Mam taki dylemat. Czy ja mam problem z sobą, czy ... Kobiety? :lol: Nie rozmawiam i nie piszę z pierwszą lepszą o .. Seksie z prostej przyczyny. Zostawiam to dla JEDNEJ i WYJĄTKOWEJ, która na pewno się pojawi i w to nie wątpię. Czy ze mną jest coś nie tak, czy z tłumem przypominającym .. Kobiety, które nie mają innego tematu?
:lol:
25 квітня 2016
Wszystko z tobą w porządku innym się w głowach trochę pomieszało ;)
25 квітня 2016
Chwilami idzie sobie wmówić :rotfl:
25 квітня 2016
Jesli dobrze zrozumialam..to kobiety chca z tobs rozmawiac o sexie? Wiem ze ja to inne pokolenie ale zwykle bywalo odwrotnie
25 квітня 2016
Na inny temat 95% nie potrafią. Chwilami to przeraża. Wypadł po drodze mózg widocznie, w rankingowym?
26 квітня 2016
Na.. Seks? Można wyrwać w 5 minut. Żaden problem. Ale to prymitywne. Ci, którymi miotają namiętności, w ogóle ich nie znają. Za to na coś głębszego? By znaleźć? To dopiero interesujący wątek. Czasami chce mi się już śmiać z biadolenia, że prawdziwi Mężczyźni nie istnieją. A Kobiety?
:lol:
26 квітня 2016
Z doświadczenia wiem że czasem chcą tylko sobie pogadać i nic poza tym :3
26 квітня 2016
masz cycki w avku wiec .. :D
26 квітня 2016
IQ o wartości 69 wiele mówi o Twoim doświadczeniu :lol:
26 квітня 2016
moi kochani sex i rozmowy o nim istniały tylko bardziej skrycie ...teraz nastąpiła otwartość ,ale nie każdy ja toleruje ...fakt więcej kobiet teraz jest bi lub less ...ale uważam ze to nie problem każdy ma prawo do własnego istnienia i realizacji siebie ...ale najważniejsze żeby w tym wszystkim szanować siebie i innych ...
26 квітня 2016
Tak, szacunek. Tylko jest jedno ale.. Nie mam nic przeciw braku tabu. Osobiście nie znoszę niedopowiedzeń. Wszystko z głową oczywiście.
26 квітня 2016
Sapio widzę , że masz podobny charakter do mojego :D
26 квітня 2016
Byłbym ostrożny w ocenie :lol: ale miło.
26 квітня 2016
Aczkolwiek? Nie jesteś prostym człowiekiem. To widać po zawartości profilu. Miło trafić na inteligentne osoby.
27 квітня 2016
Moim zdaniem również z Tobą wszystko ok :) Kobiety które w większości wolą ciągnąc ten temat to być może nie mają czegoś innego do zaoferowania facetowi .
27 квітня 2016
Na tym portalu jest większość nimfomanek, które zdradzają partnerów, dziubków przerabiających zdjęcia i zdesperowane hot starsze, które próbują się upodobnić do panienek ze zdjęć. Na setki, jak znajdzie się jedną myślącą, to góra.
27 квітня 2016
No ja nie chce nikogo usprawiedliwiać może wrażeń szukają , albo od faceta nie dostają czego chcą .. Dla mnie jest to ciężkie do zrozumienia , ja osobiście brzydzę się zdradą .
28 квітня 2016
Z przykrością stwierdzam, że 99,9% Kobiet, jakie poznałem, zdradzają. Pisząc o zdradzie, mam na myśli nie tylko kontakt fizyczny, ale i emocjonalny.