konto usunięte
Pierwszy post
21 вересня 2014
Są tu jacyś wielbiciele, miłośnicy książek? Jeśli tak, to polećcie jakieś dobre, warte przeczytania!
Byłoby miło,
pozdrawiam ;)
21 вересня 2014
Milion Małych Kawałków, Ostatni Testament, Intruz, Dla Ciebie Wszystko, Mój przyjaciel Leonard.
21 вересня 2014
To zalezy jaka tematyka Cie interesuje,kazdy lubi co innego.
21 вересня 2014
Każda, zawsze coś wybiore ;]
21 вересня 2014
wszystko co napisała Nora Roberts :D
21 вересня 2014
Lovecraft - cokolwiek znajdziesz tego autora
Dmitry Glukhovsky - Metro 2033, metro 2034, oraz Czas Zmierzchu
22 вересня 2014
Wszystkie Książki Colleen Hoover ;) Osobiście przeczytałam wszystkie ;)
25 вересня 2014
Biografię Robespierre'a polecam.
29 вересня 2014
"Portret zabójcy", "Historia O"
30 вересня 2014
Jo Nesbo ma fajne książki np."Pentagram"