konto usunięte
Pierwszy post
18 лютого 2013
Lubicie DP? Myślicie że taka muzyka jest tylko dla przegrywów, wieśniaków i innych marginesów? Bawicie się przy takiej muzyce na imprezach? :lol:
[youtube=gOr_lwnraQU]
Jak myślicie będzie HIT tak jak "Ona Tańczy dla Mnie" ? :lol:
18 лютого 2013
Kocham DP :zakochany: najlepsza muza jaka może być
18 лютого 2013
nikt nie hejtuje :woot: tzn że wszzyscy tu na forum też lubią DP. To dobrze XD
18 лютого 2013
dp to skrót od disco polo?
nie jaram się tym, ale może być, chociaż na pewn nie takie gówno jak ten "weekend"
18 лютого 2013
Jest disco, jest zabawa :zawik: :D
18 лютого 2013
prawilne disco-polo
jeszcze gorsze od ona tanczy dla mnie
18 лютого 2013
przecież bawisz się przy tym w swoich klubikach
18 лютого 2013
chyba w zgorzelcu na wsi puszczają takie hity
18 лютого 2013
ja chcę na balet do Szopienic!!!!!!!!!!!!!
18 лютого 2013
Zobacz profil marta0859
hahaha TAK
Nieprzeczytana
Zobacz profil SzaryChlopaczek
wszystkie moje dziewczyny są ładne i jestem w stanie mieć każdą Marto
Przed chwilą
prawda to?