Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
8 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
8 лютого 2009
Hihi pozdrawiam samotne serduszka ; D
konto usunięte
7 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
17 квітня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*
konto usunięte
7 лютого 2009
jaa sie wypisuje znalazlem chlopaka wiec sie wypisuje hehe:D pzdr. dla klanowiczy:) :P
konto usunięte
7 лютого 2009
Sama samotna... z nadzieją że go spotka... ;DD ;p pozdro dla klanowiczy ;]]
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
7 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
7 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ... ;((
konto usunięte
7 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ... :(:(:(:
konto usunięte
7 лютого 2009
dla tych co miłosc jest warta prawie zycie :D
konto usunięte
7 лютого 2009
ssamottnii
oddam serce w dobre ręce
Ile mozna tak być samotnym ;(( Ja tak nie chem !!!!!!!!!!!!!! SAMOTNOŚĆ
konto usunięte
9 червня 2009
samotnosc czasami poplaca...mozna przemyslec wszystko...:) pzdr 4 all:*:*
konto usunięte
10 вересня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :(:( samotna i smutna bardzo...;((
konto usunięte
5 лютого 2009
:* ode mnie dla serduszek które nie mają swojej drugiej połówki
konto usunięte
5 лютого 2009
Samotni... x33
konto usunięte
5 лютого 2009
dla wszystkich ktorzy nie chca byc samotni ...,:******
konto usunięte
5 лютого 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :(:(