Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
22 березня 2009
Super klanik :DD Pozdrawiam :**
my tez bedziemy szczesliwi i kochani!!!!!pozdro dla samotnych duszek;-)
konto usunięte
21 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:^^*****
konto usunięte
21 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
21 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
21 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :*:*
konto usunięte
27 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :*:*
konto usunięte
21 березня 2009
Pozdrawiam samotnych,głowa do góry.Jeszcze ktoś nas przytuli :D
konto usunięte
21 березня 2009
kiedyś mnie któraś przygarnie 

konto usunięte
8 травня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...xD :***
konto usunięte
15 травня 2009
samotność najbardziej nas niszczy...
konto usunięte
18 березня 2009
...kiedys napewno znajde xdd ..:*::(((
konto usunięte
16 березня 2009
a kiedy już znajdę połówke swą upadnę z nią jak jeszcze nigdy nikt nisko . . . ;**
konto usunięte
16 березня 2009
...wszystkie samotne serduszka... ;**
konto usunięte
17 березня 2009
Dla wszystkich samotnych pozdrówka :(((
konto usunięte
15 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek... ;*
konto usunięte
15 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
15 березня 2009
Ja jestem sama i niby jest mi dobrze... Ale wiem, że czegoś mi brauje ...:((((
konto usunięte
15 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
15 березня 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***