korekcja świetlna i wyostrzenie
Komentarze (14)
Аккаунт удален
12 листопада 2010
wychlastany jest dobrze
Аккаунт удален
25 вересня 2010
OOOstrooo!!!
PawelRysiu
25 вересня 2010
dobrze
Аккаунт удален
25 вересня 2010
dobra zyla
PsychedelicBoy
24 вересня 2010
piekna pompa :D tak trzymaj :D
debilos1920
24 вересня 2010
Zajebiście !!!!
Аккаунт удален
24 вересня 2010
o Fuck wiem o tym :P kable GIT
Аккаунт удален
24 вересня 2010
noo ładnie ładnie ;)
Daamiaan27
24 вересня 2010
Tylko nie wybuchnij ; pp Pozytywnie ;dd
Аккаунт удален
24 вересня 2010
tak bartku lepiej nie miec w ogole zdjec...a najlepsze jest to ze zdjecie malo klate pokazuje a ty potrafisz stwierdzic ze jest mala...zycze ci powodzenia w dalszym zyciu a najlepiej je zakoncz bo irytuje mnie to ze takie gowna chodza po swiecie:) Pozdrawiam.
Аккаунт удален
24 вересня 2010
klata mała na maxa ogólnie bez sensu wszystko
Аккаунт удален
24 вересня 2010
zylak...zyly wychodza jak jest male bf;] widac ze zajebiscie idzie;]
Аккаунт удален
24 вересня 2010
i o to chodzi w tym sporcie.widac ze miesien dobry
Аккаунт удален
24 вересня 2010
ale zylak :D niezle lapy i bary