Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
3 червня 2008
Bo ta muzyka wyzwala we mnie diabła hehe pozdrawiam Wszystkich klanowiczów a szczególnie założyciela tego cudnego klanu
SLIPKNOT, VENOM, SEPULTURA, HIM, KORN, METALLICA, IRON MAIDEN, BEHEMOTH, BULLET FOR MY VALLENTINE.
konto usunięte
3 червня 2008
KSU :) KSU :) KSU :) KSU :) KSU :) !!!!!!
konto usunięte
3 червня 2008
Deep Purple,Black Sabbath,Pink Floyd,Judas Priest i oczywiście nasz Kazio Staszewski.Pozdrawiam :)
konto usunięte
2 червня 2008
Rock and metal rulez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
konto usunięte
2 червня 2008
najlepsza muza ;) pzdr ;**
konto usunięte
2 червня 2008
SOAD, Rammstein, Korn, Metallica xD xD
konto usunięte
2 червня 2008
Disturbed , Slipknot. SOAD, Korn, Metallica, Nirvana, Ramstein
konto usunięte
2 червня 2008
Metallica, System of a Down, KoRn... the best!! ;) pzdr :*:*:*
konto usunięte
2 червня 2008
uwielbiam ten klan :) pozdrawiam :) Ave! 

konto usunięte
2 червня 2008
Linkin Park i Rammstein the best forever;*
konto usunięte
2 червня 2008
4ever rock & metal
konto usunięte
1 червня 2008
Rock and metal forever...
konto usunięte
5 червня 2008
dajcie note o ac/dc :D :D :)
konto usunięte
1 червня 2008
rock & metal... the best ; linkin park evanescence nightwish po prosu najlepsze
konto usunięte
1 червня 2008
In Extremo, Linkin Park, S.O.A.D., Rhapsody, Rammstein, Nightwish, KoRn i wiele innych, to jest prawdziwa muzyka... ../,AVE,../
konto usunięte
31 травня 2008
klan/638118/Slash_/ ----> wpisywac sie! :D
konto usunięte
31 травня 2008
punk rock ! metoda na zycie! pozdrower wszystkim :D oi dzieci wolności :D
konto usunięte
31 травня 2008
rock i metal całe moje zycie
konto usunięte
6 червня 2008
Bez rocku i metalu dle mnie muzka mogłaby nie istnieć, pozdro dla wszystkich klanowiczów Zapraszam: http://alezal.za.pl/