Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
5 лютого 2008
mhmm...kocham czekolade ... własnie w tej chwili jedna wszamam ... słodkie buss dla wszystkich ;*-
konto usunięte
5 лютого 2008
kTo bY tEj sLODkOsCi nIe lUbIl hEh...
konto usunięte
5 лютого 2008
superowy klanik!!! ...czekolada, hehe to czesc mojego zycia, uzaleznia!! xD
konto usunięte
4 лютого 2008
czekoladka jest dobra na wszystko;]
konto usunięte
4 лютого 2008
Super pomysł na klan ;* Kocham czekoladki xD
konto usunięte
4 лютого 2008
Lubię czekolade i bede lubiał xD
konto usunięte
4 лютого 2008
"AC"- AnonimowiCzekoladocholicy
konto usunięte
4 лютого 2008
ach...uzależnia ~miam:))~
konto usunięte
4 лютого 2008
uwielbiam czekolade mmmmmmm
konto usunięte
4 лютого 2008
czekolad jest very good!
uwielbiam czekolade... chyba sie od niej uzaleznilam
konto usunięte
4 лютого 2008
Kocham czekolade ,a najbardziej mleczną...mmmm pycha!!!!
konto usunięte
3 лютого 2008
MHHHMMM !! ale ja tez kocham film Czekolada !
konto usunięte
3 лютого 2008
KoChAm CzEkOlAdKe hmm...zwłaszcza z orzeszkami
konto usunięte
3 лютого 2008
...KOFFAM milke..
konto usunięte
3 лютого 2008
czekolada to najlepsza rzecz na świecie *** mniam :))
konto usunięte
3 лютого 2008
W Barcelonie jest nawet muzem czekolady... KOCHAM CZEKOLADĘ!!! Zwłaszcza mleczną!!!
konto usunięte
3 лютого 2008
czekolada jest super :))))
konto usunięte
3 лютого 2008
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmm czekolada czekolada czekolada xD
konto usunięte
3 лютого 2008
uzależniona od czekolady!! mMmMmmM... kOooOcham!!
POzDro dla Fanów Czekolady.. :P
POzDro dla Fanów Czekolady.. :P