Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
4 лютого 2009
Tylko siatkówka !!!!!najpiękniejsza konkurencja sportowa !!!!!:):)
konto usunięte
4 лютого 2009
Sia Sia tkówka...jupi :P:P:P
konto usunięte
4 лютого 2009
Siatka rządzi ;P
konto usunięte
4 лютого 2009
PGE SKRA BEŁCHATÓW! ;*********** EKS ! EKS! EKS! SKRA BEŁCHATÓW! :D '94 ;**** xd
konto usunięte
4 лютого 2009
łiii siatkowka the best ;D
konto usunięte
3 лютого 2009
I love volleyball :D:D:D
konto usunięte
3 лютого 2009
^^..Siatkówka..^^.KOCHAM :**** 

konto usunięte
3 лютого 2009
KoChAm :**** SiAtKowKA rZaaaaaDziii xDD
Siatkówka
kocham :*
kocham :*
konto usunięte
3 лютого 2009
naj naj naj wspanialszy sport jaki moze byc na calym swiecie po prostu kocham go :)
konto usunięte
15 лютого 2009
Całe moje życie to siatkówka Siatkówka ponad wszystko
konto usunięte
3 лютого 2009
Siatkarz
konto usunięte
3 лютого 2009
Siatkówka
konto usunięte
3 лютого 2009
Siatkówkaaa
konto usunięte
3 лютого 2009
Siatka ponad życie 

konto usunięte
3 лютого 2009
Siatkówka
konto usunięte
2 лютого 2009
Siatka jest zarabista :D:D
Siatkówka...Moje życie...!!!
konto usunięte
2 лютого 2009
Kocham siatkowke..!!
konto usunięte
2 лютого 2009
dla mnie siatka jest super bez niej nie moge żyć ;)